TEKLİF İSTE
Bizimle İtelişime Geçinx

Hakkımızda

Biz Kimiz

Taşı toprağı altın olan İstanbul’un bir diğer hazinesi de elbette iki kıtayı, medeniyetleri birleştiren boğazıdır. İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası her etkinliği, düğünü, kutlamayı, özel davetleri, doğum günü partilerini unutulmaz bir güne veya geceye dönüştürmez mi? Her yaştan her insan İstanbul’un mükemmel deniz havasını, ışıltılı yaşantısını görmek, tatmak, hissetmek, deneyimlemek ister. Tekne konsepti tam da bu arzularımızı karşılamak için devreye girer.

Beyaz Martı Davet Gemisi on beş yılı aşkın tecrübesiyle İstanbul’un en donanımlı organizasyon gemisi olarak ön plana çıkmaktadır. Beyaz Martı açık ve kapalı alanları, teknik ekipmanı, endüstriyel mutfağı, tecrübeli kaptanı ve onlarca özel-resmi davette deneyim kazanmış personeli ile İstanbul’un en güzel noktalarında, en etkileyici manzaralarında mükemmel bir akşam geçirmeniz için hizmet vermektedir..

  • Premium Hizmet
  • Profesyonel Yaklaşım
  • Kaliteli Servis
sign Kaptan
photo
Hizmet Kalitesi
Başta güzel İstanbul’umuzun incisine, sonra değerli müşterilerimize, elbette sorumluluğunu aldığımız martıların ismine yaraşan, adımızı yıllardır yaşatan anlayışla hizmetlerimizi sunuyoruz.
15+ Yıllık Deneyim
Boğaz’ın her kıyısının, her kayasının, denizin her bir damlasının tanıyacağı, kaptanımızın her selamını tebessümle karşılayacağı kadar uzun süredir hizmet veriyoruz.
%100 Mutlu Müşteri
Denizin üstünde seyrediyor fakat müşterilerimizi, adını aldığımız martıların kanatları üzerinde hissettirecek kadar önemsiyoruz. Misafirlerimizin eğlenmekten başka şey düşünmemesini sağlıyoruz.