Ada Turları

ada turlari img

İstanbullular için farklı ve masalsı birer şehir gibidir adalar. Bu eşsiz yerlere bir de size özel bir gemi ile gittiğinizi hayal edin. Nerede ne kadar zaman geçirmek istediğinize siz karar verip, sadece tekne ile gidilebilen bakir koyları keşfe çıkabilir ve dilerseniz yüzme molaları verebilirsiniz.

Seyahat etmek isteyenler için ada turları her mevsim en özel seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle bu turlar İstanbullular için en vazgeçilmez gezi seçeneklerinden biridir. Son dönemlerde adaları görmek ve o farklı havasını solumak için pek çok kişi şehir dışından ve yurt dışından gelerek yeni yerleri gezip görmektedirler. Hem İstanbul’un tarihini izlemek, boğazı o muhteşem ihtişamı ile solumak isteyenler için bu özel turlarda mutlaka yer almalısınız. Deniz havasını soluyup, tarihi dokuları seyre dalarken bir yandan martılara ekmek vermek gezinizin en özel anları arasında yer alacaktır. Doğa ile iç içe olmak ve adaları farklı açılardan izlemek isteyenler için ada turları bulunmaz seçeneklerden biridir.

İstanbul Ada Turları

Bir gemi eşliğinde Adalara doğru yol alarak ve ayrıca mis gibi deniz havasını soluyarak farklı bir gezintiye ne dersiniz? İstanbul boğazını doyasıya seyre dalacağınız, ihtişamlı camileri, tarihi köşkleri ve sarayları en yakından görebileceğiniz bir ada turu için sizlere özel bir organizasyon ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Hiç ayak basılmamış koylardan geçerek, denizin ve güneşin rengarenk dansını izlemenize olanak sağlıyoruz. Ayrıca sınırsız hizmetimiz ve güvenli yolculuk ilkemiz ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi kendimize amaç ediniyoruz. Büyükada, Kınalıada, Heybeliada gibi doğanın en güzel hüküm sürdüğü, şehrin stresinden uzak bir gezi turunu sizlerin ayağına getiriyoruz. Doğa ile iç içe olacağınız ve yeşilin her tonuna hayran kalacağınız ada turları için sizlere özel organizasyonlar hazırlıyoruz.

Ada Turları İle Şehrin Gürültüsünü Geride Bırakın

Şehrin gürültüsünden uzak, yeni dostluklar edineceğiniz ada turları gezisi seçeceğiniz en özel turlardan biri olacaktır. Yoğun bir iş sürecinden sonra dinlenmeniz için hazırladığımız organizasyon hizmetimizde size en iyiyi sunmak için çalışmaktayız. Büyükada’nın güzelliği, Kınalıada’nın ihtişamı, Heybeliada’nın kedine has dokusu ile bizimle unutulmaz bir geziye imza atacaksınız. Adaların ihtişamlı doğası ile baş başa kalacağınız, ağacı, denizi ve adaların tarihi dokusuna aşina olacağınız bir hizmeti sizlere sunmak için en iyiyi amaçlıyoruz. Bisiklet gezileri, doğa yürüyüşleri ve adaların eşsiz yalıları eşliğinde unutulmaz ada turları için sizleri organizasyonlarımıza bekliyoruz. Adalara yolculuğun en özel dakikalarını sizlere sunuyoruz. Denizi, gökyüzünü ve doğayı doyasıya yaşamanız için sizler içi profesyonel ekibimiz ile çalışıyoruz. En özel adalar turları için sizleri organizasyonlarımıza bekliyoruz.