After Party

after party img

Kutlamaların doruk noktası olan son trend teknede after party olarak karşınıza çıkıyor. İş yemekleri, lansman, davet, toplantı, mezuniyet töreni ve tabi ki aile büyükleri ile yapılan ciddi ortamların en başında gelen düğünler ve nikah törenleri… Tertemiz deniz kokusunu içinize çekerken, eğlenceli müziklerle tüm günün ciddi ve kasvetli havasını bomba gibi bir after party ile atmaya ne dersiniz? Klasikleşmiş oyun havaları ile ‘bir anda oldu bitti, oynadığımı bile anlayamadım’ diyeceğiniz düğününüzde, oynamaya son vermeden önce bir after party tertip etmeyi aklınızın bir köşesine yazın. Dilerseniz teknede yapılan düğünün devamında, dilerseniz farklı bir mekandan teknemize gelerek after party ile eğlenmeye devam edin.

After Party Organizasyonu

Tüm gün üzerinizde taşıdığınız ağır gelinliğinizi bir kenara bırakıp, üzerinizde sizi özel hissettirecek yine bembeyaz bir elbise ile dilerseniz de gelinliğiniz ile ve damat beyin de kısa pantolonu ile düğün eğlencesine kaldığınız yerden devam edeceğiniz

harika bir parti düşünün.

Seçtiğiniz aksesuarlar ile arkadaşlarınızla eğlencenin doyasıya tadına varın. Bir konsept hazırlayarak teknede after party kutlamanızı daha da eğlenceli hale getirebilirsiniz. Parmak arası terlikler, renkli papyonlar, eğlenceli yazılar barındıran parti diyalogları, rengarenk şapkalar takarak gecenizi daha eğlenceli ve farklı kılmanız mümkün. Fotoğraflarınızla eğlencelerinizi belgelerken, denizin ortasından İstanbul’un yalıları ve camileri ile manzaranın her karede size eşlik etmesiyle fotoğraflarınızda fark yaratın. Boğazın serin sularının ortasında, teknede dalgalar eşliğinde rahatça oynayın. Parti sonrası için arkadaşlarınıza teknede after party kutlamanızı hatırlatacak mini hediyelikler de sunabilirsiniz.

Lansman, İş Yemeği, Mezuniyet Töreni Ardından After Party

Ciddi iş ortamları ve tüm gün süren yorucu bir mezuniyet töreni sonrasında kendinizi atıp, doyasıya eğlenmek, oynamak istediğiniz bir after party arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu özel günlerde stresten kurtulmanın şerefine teknede after party ile günü taçlandırabilir ve kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ardınızda ömürlük anılar bırakacağınız fotoğraflarınızda İstanbul’un muhteşem manzarasının her karede size eşlik edeceği fikri sizi cezbediyorsa, sizi firmamızla iletişime geçmeye davet ediyoruz. Kitap tanıtımından tutun da resim sergisi, açılış ve daha birçok özel günlerinizi after party ile taçlandırmak ve eğlencenin doruk noktasına varmak istiyorsanız firmamızla görüşmeye davetlisiniz.