Bayi & Şirket Toplantısı

bayi sirket organizasyonlari img

İş toplantılarınızın modern ve nezih bir ortamda gerçekleşmesini istediğinizde farklı fikirleri değerlendirebilirsiniz. Bayi toplantısı için tercih edeceğiniz mekanın ambiyansı toplantılarınızın daha güzel bir ortam da gerçekleşmesini sağlayacaktır. Geniş ve ferah bir tekne de denize açıldığınızda misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlayabilirsiniz Gecenin karanlığında denize açılarak toplantılarınızı icra etmek isterseniz, tekne ile gerçekleşen organizasyonları tercih ederek misafirlerinize unutulmaz İstanbul boğazında güzel vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Minareleri, kuleleri, tarihi yalıları, camileri ve daha birçok zenginliği siz de bayi toplantılarınızı düzenlerken, izlemek isterseniz, tekne ve vapur organizasyonlarını tercih edebilirsiniz. İstanbul boğazında yer alan tarihi ve doğal güzellikleri boğaz turu ile izlemek ve izlettirmek ister misiniz? Fazla sayıda misafir davet ettiğinizde tercih edeceğiniz teknenin ona uygun genişlik ve ebatta olması gerekir.

Özellikle son dönemlerde giderek çok daha fazla talep gören tekne organizasyonlarında teknolojinin imkanlarından da yararlanabilirsiniz. Led ekran ışıklarla süslenmiş teknede misafirlerinizi ağırlayarak farklı bir ambiyans elde edebilirsiniz. Misafir sayısına göre tercih edeceğiniz teknelerde gerçekleştireceğiniz organizasyon sayesinde sizde misafirlerinize unutulmaz bir gece yaşatabilirsiniz.

Teknede Şirket Yemeği

Avrupa ve Asya kıtasını birbirine bağlayan Boğaz turu ile bayi toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz. Teknenin uzunluğu ve genişliği çeşitli organizasyonlarınızı kusursuz şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle sizde bayi toplantısı ya da diğer organizasyonlar için teknemizi tercih ederek misafirlerinize keyifli ve kendilerini özel hissettirebilirsiniz. Tarihi yalılardan tutunda, tarihi camilere ve kulelere kadar birçok zenginliği boğaz turu ile izleyerek organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bayi Toplantıları ve Organizasyonları

Günümüz de giderek çok daha fazla tercih edilen tekne organizasyonlarında bayi toplantısı başta olmak üzere çeşitli organizasyonlar ve davetler mükemmel şekilde gerçekleşiyor. Marka değerinizi ve kurumsal kimliğinizi artırmak istiyorsanız, misafirlerinizi en güzel şekil de ağırlamanız gerekir. Bu nedenle hizmetlerimizi sizde tercih ederek teknemizde İstanbul’un gece karanlığında şehir ışıkları ile misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz. Üstelik birinci sınıf hizmet kalitemizden taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizle sizde marka değerinizi artırma şansı bulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve organizasyon planlarınızda bize ulaşarak çeşitli hizmetlerimiz hakkın da birçok bilgiye anın da ulaşabilirsiniz.