Boğaz Turları

Boğaz Turları

İstanbul’un muhteşem manzarasında boğaz turu gerçekleştirerek çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Sektördeki verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için sizde çeşitli organizasyonlar düzenlemek isteyebilirsiniz. Firmamız tarafından kusursuz şekilde sunulan boğaz turları hizmetinden yararlanarak misafirlerinizi şaşırtabilirsiniz.Firmamız birçok özelliği ile sıradan tekne turlarından çok farklı olarak modern görünümü ile adeta büyülüyor. Sunduğu konfor ve lüks ile İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasında keyifli zaman geçirmeyi isteyenler için firmamız kusursuz hizmet kalitesi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Hizmetlerimizde yararlanarak gerçekleştirmek istediğiniz toplantı ve davetler sizin için ve misafirleriniz için eşsiz bir deneyim olacaktır. Sunduğu lüks ve konfor ile ön planda olan teknemiz 3 kattan oluşmaktadır. Farklı amaçlar için tahsis edilen farklı büyüklüklerde terasları bulunuyor.

Teknemiz 42 metre uzunluk ile 10 metre genişliğe sahiptir. Son derece ferah ve geniş kapasitesi ile keyifle misafirlerinize unutulmaz bir organizasyon gerçekleştirerek hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Teknemizin çeşitli bölümlerini farkı amaçlar için tercih ederek sizde İstanbul manzarası eşliğinde birçok organizasyon ve davetlerini kusursuz hizmet kalitemizden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Boğaz Turları

Teknemizin 1. Katında bulunan mutfak 100 m2 alana sahip olup, son derece lüks donanımları ile büyülüyor. Derin dondurucudan sıcak ve soğuk hava deposuna pek çok imkanla donatılan mutfağımız misafirlerimize en lezzetli yemekleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca boğaz turları için muhteşem terasları da vardır.

Giriş katta bulunan kapalı restoranımız 250 m2 alan üzerinde kurulmuştur. 250 kişiyi ağırlayabilen salonumuz yuvarlak masa düzeni ile donatılmıştır. Bu düzen istenildiğinde 350-400 kişiyi ağırlayabilen dikdörtgen – kare masa düzeni ile değiştirilebilir ve salonda ayrıca dans pistini de kullanarak eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Teknemizin organizasyon alanı 250 m2 alanı ile muhteşem boğaz manzarası ile organizasyonlarınızı en keyifli hale getirmek üzere düzenlenmiştir. Açık renk deri ile döşenen localar misafirlerimizin kendini özel hissetmesi için tasarlanmıştır.

Profesyonel Boğaz Turları Organizasyonları

Teknemiz her türlü organizasyon için uygun olup, sizde misafirlerinizin kendisini özel hissetmesini isterseniz, güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız birçok özelliği ile sıradan tekne turlarından çok farklı olarak modern görünümü ile adeta büyülüyor. İstanbul boğazı gezisi için işletmemizin sunmuş olduğu boğaz turları ile sizde keyifli vakit geçirerek misafirlerinize unutulmaz vakit geçirme imkanı sunabilirsiniz.