Boğazda Pazar Brunchları

pazar brunchlari img

Yoğun iş temposundan biraz olsun uzaklaşmak için farklı aktiviteler düzenlemek hepimiz için son derece önemlidir. Özellikle İstanbul boğazı, doğal ve tarihi güzellikleri ile pazar bruchları düzenlemek isteyenlerin ilk tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Tekne turları ile gerçekleştireceğiniz bruch organizasyonlarında sizde Avrupa ve Asya kıtalarını birbirinden ayıran İstanbul boğazında harika vakit geçireceğiniz çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Geniş ve ferah teknede gerçekleştireceğiniz organizasyon için sizde teknemizi tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul boğazında sevdikleriniz için gerçekleştireceğiniz pazar bruchları çok daha etkili ve çok daha eğlenceli olacaktır.

İstanbul Boğazında Pazar Brunchları

Boğaz kenarında yer alan tarihi yalılar İstanbul’un simgelerinden biri olup, sizde boğazda pazar brunchları düzenlemek istediğinizde tüm bu güzellikleri birde boğazdan gözlemleme ve izletme fırsatı bulabilirsiniz.

Gökyüzüne uzanan cami minarelerinden tutunda doğal güzelliklere kadar sizde her iki kıtayı birleştiren İstanbul boğazında harika bir organizasyon için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmet kalitesi ile gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle sizde Pazar günlerinizin daha keyifli ve daha güzel geçmesini sağlayabilirsiniz. Boğazın en dar kısmının bir yakasında Rumeli hisarı yer alırken, diğer tarafından Anadolu hisarı yer almaktadır. 700 metre genişliğinde olan bu alan birçok doğal güzelliği de çevresinde barındırmaktadır. Kız kulesinden tutunda, tarihi cami ve yalılarına kadar sizde birçok güzelliği pazar brunch organize ederek tekne gezisi ile farklı bir göz ile izleyebilirsiniz.

İstanbul Pazar Brunch Fiyatları

Boğazda gerçekleştireceğiniz pazar brunchları ile başta Topkapı sarayı olmak üzere, tarihi yalıları, Beşiktaş da bulunan Ortaköy camii, Rumeli kavağı, boğaz boyunca çeşitli tarihi mimari yapıları sizde tekne tur organizasyonlarımızla gözlemleyebilirsiniz. Son derece kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden sunmuş olduğumuz, pazar brunchları hem sizin için hem de misafirleriniz özenle gerçekleştiriliyor. Güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımızla şehrin en özel yerlerinden biri olan İstanbul boğazında farklı bir deneyim sizler için ve misafirleriniz için sunuyoruz. Modern ve birçok detaya dikkat ederek sunmuş olduğumuz hizmetlerden sizde yararlanmak isterseniz, hizmetlerimiz için her daim bize ulaşabilirsiniz.