Davet Organizasyon

beyaz marti gemisi 62

Dünyanın en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul, doğal güzellikleri, gökyüzüne uzanan minareleri ve eşsiz zenginlikleri ile dikkat çekiyor. Önemli görüşmelerinizi ve davetlerinizi verebileceğiniz mekan aradığınızda günümüzde birçok alternatiften yararlanarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sektördeki verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak için sizde davet ve organizasyon düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda en iyi alternatiflerden biri kuşku yok ki, davet ve organizasyonların teknede gerçekleşmesidir.

Davet Organizasyon Fiyatları

İş toplantısı ve çeşitli organizasyonlar düzenlemek istediğinizde öncelikle daveti nerede ve nasıl bir organizasyonla vermek istediğinize karar vermelisiniz. İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasında toplantınızı gerçekleştirmek sizin için keyifli ve unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Köşkleri, müzeleri, park ve bahçeleri, anıtları, kuleleri ve doğal güzellikleri izleyerek sizde misafirlerinize tekne ve vapurda çeşitli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Sizde davet organizasyonları vermeyi planlıyorsanız, teknede bunu gerçekleştirmek istediğinizde kurumsal hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Geniş alana sahip teknemizde, düğün davetlerinizi, sünnet, kına, yemek davetleri, şirket toplantıları ve daha birçok organizasyon başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor. İstanbul boğazında sizi sizden alan ve sürükleyen, etkileyici manzarasında davetlerinizi en güzel şekilde düzenleyebilirsiniz.

Gündüz ya da gece organizasyonlarınızda sizde kurumsal hizmetlerimizden yararlanarak deniz ortasında özel bir organizasyon planlayabilirsiniz. İstanbul’un eşsiz minarelerini, tarihi yalıları görme şansını elde ederek gerçekleştireceğiniz tekne organizasyonu ile deniz ortasında muhteşem bir program gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizde sunulan hizmetler davetlerinizin daha profesyonel çerçevede sunmanıza yardımcı oluyor. Deniz ortasında ışık gösterileri ve Led aydınlatmalarla davetinize renk katmak için kusursuz şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Profesyonel Davet Organizasyonları

Düzenleyeceğiniz davetlerde misafirlerinizin en güzel şekilde ağırlanması sizin için önemliyse, sizde güvenle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzun yıllardır birçok davet organizasyon programlarının altından başarılı bir şekilde kalkan hizmetlerimiz ile sizlere yılın her günü hizmet veriyoruz. Beklentilerinizi yerine getirmek için özenle çalışan ekibimizle her daim hizmetinizdeyiz. Profesyonel hizmetlerimiz ve misafirlerinize güler yüzlü hizmet sunan çalışanlarımızla her davet ve organizasyonların altından başarılı bir şekilde çıkan işletmemizi tercih ederek sizde deniz ortasında unutulmaz bir program düzenleyerek misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Üstelik hizmetlerimiz avantajlı fiyat seçenekleri ile sunulurken, kolay ödeme seçenekleri ile herkesin yararlanmasına olanak sağlıyoruz. Detaylı bilgi için sizde davet organizasyon bilgisi için firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz. Davet öncesinde, davet sırasında ve sonrasında sizde profesyonel hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz, organizasyon firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

düğün organizasyon 400x244Teknede Düğün Davet Organizasyon

Tekne düğünleri, yaz aylarında en çok tercih edilen organizasyonlar arasında yer alıyor. Boğazın ihtişamlı manzarası eşliğinde, dostlarınız ve aileniz ile birlikte en özel gününüzü geçirmek için yapacağınız bu tercih, hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz anlara ev sahipliği yapacaktır.

Yemekli ve yemeksiz olarak düzenlenebilen bu organizasyonlar, büyüleyici bir manzaranın yanı sıra, ihtişamlı bir teknede, kusursuz bir gece sunar. Gece boyunca eğlenceli müzikler eşliğinde, sevdiklerinizle en özel gününüzü geçireceğiniz düğün organizasyonları hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Düğün Davet Organizasyon

Düğün organizasyonları, özellikle mayıs – eylül ayları arasında gerçekleşmektedir. Kış düğünleri için kapalı alanlar tercih edilirken, yaz düğünleri daha fazla mekan olanağı sunmasından dolayı sıklıkla tercih edilir. Kır düğünleri ve otel düğünleri haricinde tekne düğünleri de düğün davet organizasyon seçenekleri arasındadır.

Teknede gerçekleştireceğiniz düğün organizasyon, lüks, kaliteli ve oldukça eğlencelidir. İstanbul Boğazı manzarası, lüks teknemiz ve profesyonel organizasyon ekibimizin çalışmaları bir araya geldiğinde hem sizin hem de konuklarınızın unutamayacağı bir gece sizleri bekliyor olacak.

İstanbul Davet Organizasyon

İstanbul’u tüm şehirlerden ayıran en büyük özellik, dünya çapında üne sahip olan boğazıdır. Çiftlerin en özel günlerine ev sahipliği yapan bu manzara, boğaz kıyısındaki otellerin yanı sıra teknelerde de gerçekleşmektedir. Lüks bir teknede, boğazın tam ortasında, sonsuz bir manzara eşliğinde gerçekleştireceğiniz düğününüz ile ilgili tüm detayları firmamız sizler için düşünmektedir.

Boğazda Davet Organizasyon

Şehri ziyarete gelen turistlerden, şehir halkına kadar herkesi büyüleyen İstanbul Boğazı, nişan, toplantı, düğün ve mezuniyet organizasyonlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Boğazda davet organizasyonları düzenleyen firmamız, müşterilerimizin taleplerini dikkatle dinlemekte ve bütçelerine uygun seçenekler sunmaktadır. Web sitemizi inceleyerek, tüm organizasyonlarımız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.