TEKLİF İSTE
Bizimle İletişime Geçinx

Davet & Yemek Organizasyonu

photo photo photo photo
photo photo photo photo

Dünyanın en önemli ve en çok turist çeken şehirlerinden biri olan İstanbul, adıyla, dokusuyla, manzaralarıyla bir davet merkezidir. Eğlencenin, keyfin, güzel bir seyrin en davetkâr halidir. Siz de özel davet ve organizasyonunuza Beyaz Martı ev sahipliğiyle keşfetmek ve bu deneyimi davetlilerinize yaşatmak istemez misiniz? İstanbul’un tüm manzaraları eşliğinde, teknede yemek ve davet organizasyonları. Hem boğaz turu, eşsiz boğaz havası ve belirlediğiniz menünün harika yemekleri.

Davet Organizasyonunda Doğru Seçim Yapın

İş yemekleri veya özel davetler, sektörünüzdeki verimliliği artırmak, iş ortaklarınızla bağlılığınızı sağlamlaştırmak ve çalışanlarınızın motivasyonlarını artırmak açısından, belirli aralıklarla düzenlenmesi gereken önemli aktiviteler arasında yer almaktadır. Bu tür organizasyonlar misafirlere büyükşehir kalabalığını unutturmakta, sakin ve huzurlu bir ortam ihtiyacını karşılamaktadır. Tekne gezileri hem şehir içinden rahatlıkla ulaşılabilen hem de şehirden inziva duygusu verebilmesi açısından ilk sıralarda tercih edilen mekânlardan biridir. Beyaz Martı ailesi olarak öncelikli hedefimiz, kendinizi farklı ve özel hissetmenizdir. Gemimiz bu anlayışla her türlü taleplerinizi yerine getirecek lüks ve modern donanımla geliştirilmiştir. Endüstriyel mutfak, açık teras, VIP tasarıma sahip alanlar, kapalı restoran, yeterli ölçüde tavabo&tuvalet, her türlü güvenlik önlemi, klima, ses ve ışıklandırma sistemleri özelliklerimizden sadece birkaçıdır. İstanbul’un harika manzaraları ile sizlere harika bir deneyim yaşatacak en doğru seçim olmak için heyecanla beklemekteyiz.

Deniz Ortasında Zamansız Bir Davet Organizasyonu Sizi Bekliyor

Beyaz Martı’nın bütün konseptlere dönüştürülebilir donanımdadır. Açık ve kapalı alanları sayesinde gece veya gündüz gerçekleştirmek istediğiniz davet organizasyonu planlayabilirsiniz. Bünyemizde sunulan hizmetler davetinizin daha profesyonel görünmesine, daha etkileyici bir biçimde sunulmasına yardımcı olur. Deniz rotasında ışık gösterileri ve led aydınlatmalar vasıtasıyla davetinize renk katan, kusursuz bir görünüme kavuşturan çalışmalar sürdürülmektedir.

Profesyonel Ekip Kusursuz Davet Organizasyonu

Beyaz Martı bugüne kadar birçok özel ve resmi davet organizasyonlarına ev sahipliği yapmıştır. Bugüne kadar kazandığı deneyim neticesinde, özel ve resmi kurumların organizasyonlarında gerekenleri bilen, uygulayan bir firma haline gelmiştir. Kaptanımızdan başlayarak tüm personelimiz kazandıkları deneyimle profesyonel ve organizasyonun kusursuz işlemesini sağlayan etken roller haline gelmişlerdir. Sizleri de profesyonel ekibimizin disiplin, güven ve deneyimle donanmış hizmetlerine bekliyoruz.