TEKLİF İSTE
Bizimle İletişime Geçinx

İş Toplantısı

photo photo
photo photo

İstanbul Manzarası Herkesi İkna Eder

Düzenleyeceğiniz iş toplantısında öncelikli hedefiniz, müşterinizi bir anlaşmaya ikna etmektir. Müşterinizi ikna etmek için çeşitli davetler, etkinlikler düzenleyerek, müşterinizi memnun etme yolunu tercih edersiniz. Peki müşterinizle bir anlaşma sağlayabilmek için, dünyanın birçok yerinden turist çeken, bir cazibe merkezi olan İstanbul Boğazı’ndan daha ikna edici yer olabilir mi?

Beyaz Martı’nın güvenilir, konforlu ve lüks ortamında sektördeki verimliliğinizi artıracağınız, önemli anlaşmalara varacağınız iş toplantıları ve şirket içi davet organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın İstanbul’un eşsiz manzarası herkesi ikna eder. Davet ve iş toplantılarınızda amacınıza ulaşmanızda yardımcı olur.

Toplantınızın Seyrini Beyaz Martı ile Olumlu Yönde Değiştirin

İş toplantılarında İstanbul Boğazı’nı seyretmenin keyfine varın. İş toplantısı için özel olarak hizmet veren firmamız, boğaz turunun toplantınıza kattığı huzur ortamı sayesinde, toplantı seyrinin istediğiniz yönde ilerlemesini sağlayacaktır.

Beyaz Martı’da yemekli, yemeksiz veya diğer talepleriniz doğrultusunda gerçekleştirdiğiniz her toplantı büyük bir memnuniyet ve herkesin güler yüzle ayrıldığı bir organizasyon olacaktır.