gemide dugun organizasyonu

Gemide Düğün Organizasyonu

Tarihi ve doğal güzelliklere sahip İstanbul’un, dünyaca ünlü manzarasına sahip boğazı, düğün organizasyonlarının da en çok tercih edilen lokasyonları arasında yer almaktadır. Gemide Düğün Organizasyonu, özellikle yaz aylarında yapılacak düğünlerde tercih edilmektedir. Bu hizmeti sunan organizasyon firması eşliğinde, her bütçeye uygun gemi düğünü düzenlenebilmektedir. Hem gelin ve damat hem de misafirler için unutulmaz bir organizasyon düzenlemek için organizasyon firması, tüm detayları düşünmektedir.

Asya ve Avrupa Yakası’nı birbirinden ayıran İstanbul Boğazı, eşsiz manzarası ile misafirleri büyülerken, gemide düğün organizasyonu da hem eğlence dolu saatler sunmakta hem de unutulmaz bir boğaz turuna ev sahipliği yapmaktadır.

Birçok tarihi ve doğal zenginliğe sahip olan İstanbul, dünyanın en güzel manzaralara sahip şehirleri arasında yer almaktadır. İstanbul Boğazı’ndan, şehrin sarayları, köşkleri, müzeleri, park ve bahçeleri, anıtları ve kuleleri seyredilebilmektedir.

Gemide Düğün Organizasyonu Fiyatları

İstanbul, boğaz kenarında, dünyaca ünlü tarihi değerlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu manzaraya hakim bir ortam sunan gemide düğün organizasyonu, çiftlere ve misafirlere unutulmaz bir düğün sunmaktadır. Hem tarihi eserlerin hem de doğal güzelliklerin düğününüze fon olduğu bu eşsiz organizasyonda, tüm detaylar gelin ve damadın zevkine ve beklentilerine göre belirlenmektedir. Böylece gemide düğün organizasyonu fiyatları, çiftlerin taleplerine göre değişmektedir.

Düğünün tasarımından, gerçekleştiği gecenin son anına kadar organizasyon personelleri, tüm detaylarla ilgilenirken, çiftlere ve misafirlere de bu eşsiz manzaraya karşı eğlenmek düşmektedir. Düğün organizasyon ekibi tarafından, çiftlerin taleplerine uygun olarak düzenlenen düğünlerde, orkestra,  yemek, kokteyl gibi seçenekler sunulmaktadır. Ayrıca gemi süslemesi de, tıpkı bir düğün salonu gibi yapılmaktadır. Gelinin istediği renkler ve malzemeler süslemede göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca menü ve orkestra seçimi ve pasta seçimi de tamamen çiftlerin zevkine göre düzenlenmektedir.

Boğaz Manzaralı Düğün Organizasyonu

Gemide düğün organizasyonu, klasikleşmiş salon ve kır düğünlerinin yanı sıra, yaz aylarında en çok tercih edilen organizasyon seçenekleri arasında yer almaktadır. İstanbul’un her ziyaret edeni büyüleyen boğaz manzarası eşliğinde, her bütçeye uygun düğün organizasyon seçenekleri sunulmaktadır. Bu seçenekler hakkında detaylı bilgi, organizasyon şirketinden alınabilmektedir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.