İş Toplantısı

is toplantilari img

İstanbul’un en özel ve lüks teknelerinden olan Beyaz Martı Gemisi, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikteki iş toplantısı salonu ile size yenilikçi bir toplantı imkanı sunuyor. Toplantınızı yaparken harika bir boğaz tekne turu sizi ve iş arkadaşlarınızı bekliyor. Tamamen doğal ışık ile aydınlanan bu modern kapalı toplantı salonu, son teknoloji ses ve görüntü ekipmanları ile her ihtiyaca cevap verebilecek kapasitededir. İş toplantısı esnasında tercih edebileceğiniz çay, kahve molaları ve yemek servisi gibi çeşitli paketler de mevcuttur. Bulunduğunuz sektördeki verimliliğinizi maksimum seviyeye çıkarmak istediğinizde müşterileriniz ile iş toplantıları yapabilirsiniz. Bu toplantılarınızı daha farklı ve anlamlı yapmak istediğinizde size sunduğumuz özel hizmet seçeneğinden yararlanabilirsiniz.Sizin için özel olarak tasarlanan vapurumuzda toplantılarınızı kaliteli bir şekilde yapabilir ve manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Toplantılarınızı yapabilmeniz için masalar özel olarak dizayn edilir.

Ayrıca sessiz ve huzurlu bir ortam içerisinde işletmenizin gelecek seyrini değiştirecek anlaşmalara da imza atabilirsiniz. İstanbul’un muhteşem doğal güzelliklerini görme imkanınız da bulunur. Gökyüzüne doğru uzanan eşsiz minarelerini, tarihi yalıları görme şansını da elde edebilirsiniz. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği boğaz turu size alanında uzman kadro tarafından sunulur.

İş Toplantısı Turları

İstanbul’un eşsiz boğaz manzarasında tur atmak ve burada iş toplantısı gerçekleştirmek sizin için eşsiz bir deneyim olacaktır. Huzur ve sakinlik isteyenler için de ideal olan bu tur firmamız tarafından profesyonel bir hizmet içeriği ile sağlanır. İş toplantısı yapmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve istediğiniz tarih aralığına randevu oluşturabilirsiniz. Yapacağınız iş toplantısının kaliteli geçmesi için uzman personel sizi vapurda karşılar ve gerekli detaylar hakkına bilgilendirme yapar. Ayrıca iş toplantılarınızı isterseniz yemekli olarak da organize edebilirsiniz. Bu konuda da kurumsal hizmet sunan firmamız gerekli tüm detayları önemseyerek kaliteli bir toplantı dönemi geçirmenize olanak sağlar.

İş Toplantılarınızı Boğaz Turu İle Renklendirin

İş toplantısı için özel olarak hizmet veren firmamız boğaz turu ile her detayı görmenize olanak sağlıyor. Boğazda bulunan her manzara sizi büyüleyecek ve tekrarını istetecektir. Boğaz turunda anıtları, sarayları, park ve bahçeleri görebilme imkanınız da bulunuyor. Bu sayede toplantılarınız daha renkli geçecek ve manzara eşliğinde profesyonel kararlar alabileceksiniz. İstanbul boğaz turu ruhunuzun dinlenmesine olanak sağlar ve sizi iş stresinden de uzaklaştırır. Bunun için sizde tercih ederek kaliteli hizmet içeriğinden detaylı olarak yararlanabilirsiniz. Sektör içerisinde birçok başarılı işe imza atan firmamız yenilikçi ve modern hizmet içeriği ile size yardımcı olur. Her türlü sorun karşısında da kurumsal çözüm önerileri ile destek sunar.