teknede dugun organizasyonu 1

İstanbul Düğün Organizasyonları

Tarihi değerleri ve doğal güzellikleri ile dünyaca ünlü bir manzaraya hakim olan İstanbul Boğazı, birçok organizasyonda tercih edilen lokasyonlar arasında yer almaktadır. Bu organizasyonlar arasında Düğün Organizasyonu, özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen organizasyonlardan biridir. Teknede gerçekleştirilen bu düğün organizasyonlarında, eşsiz manzara eşliğinde, kendiniz ve misafirleriniz için oldukça eğlenceli bir davet düzenleyebilirsiniz.

Vapur ya da teknede , son yıllarda en çok tercih edilen düğün organizasyonlardan biridir. Bütçenize uygun seçenekleri bulunan bu organizasyonda, bir yandan deniz gezisi yaparken, bir yandan bu mutlu gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilirsiniz.

Bir yanınızda Asya, bir yanınızda Avrupa yakası ile boğazın eşsiz manzarasının en güzel izleneceği noktada, bir düğünde olması gereken tüm detayların düşünüldüğü şekilde gerçekleştirilen bu organizasyon yıllar geçse de misafirleriniz tarafından unutulmayacak bir anı olarak kalacaktır.

İstanbul Düğün Organizasyonları

İstanbul düğün organizasyonları arasında son dönemde en dikkat çekenlerinden biri teknede düğün olmaktadır. Teknede, siz ve sevdikleriniz hem bu eşsiz doğa manzarasını hem de İstanbul’un saraylarını, camilerini ve tarihi kulelerini izlerken, düğün organizasyon ekibi, profesyonel bir hazırlık yapmaktadır.

İstanbul’da yaz aylarında ve son baharın ilk ayları olan Eylül ve Ekim ayında düğünler yaygınlaşmaktadır. Yağmur riskinin az olması ve yaz akşamlarının ılık havası nedeni ile Temmuz, Ağustos, Eylül ve Ekim ayları düğün sezonu olarak kabul edilmektedir. Yaz havasına uygun olan Düğün organizasyonu, farklı konsepti ile evlenecek çiftlere oldukça cazip gelmektedir. Çiftlerin en özel günü olan düğün günü, İstanbul’un en güzel manzarasına sahip bölgesi olan boğazda, daha da güzelleşecektir.

Klasikleşen kır düğünü ve salon düğünlerine alternatif olarak sunulan tekne düğünleri, bir yanda orkestra eşliğinde müzik, bir yanda deniz manzarası ile yaz düğünlerinin yeni trendleri arasında yer almaktadır. Bu organizasyonda da diğer tüm düğün organizasyonlarında olduğu gibi kendi zevkinize uygun süsleme ve düğün detaylarını seçme şansınız bulunmaktadır.

Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en güzel manzarasına sahip bölgeleri arasında yer alan İstanbul Boğazı, tekne turları ile oldukça meşhurdur. İstanbul’un eşsiz mimarisine ve doğal güzelliklerine hakim bu noktada, denizin tam ortasında sıradan bir gün dahi anlamlı hale gelirken, çiftlerin en özel günü olan düğün günü de unutulmaz bir organizasyon deneyimi yaşatmaktadır.

Her bütçeye uygun düğün seçenekleri arasında yer alan tekne düğünleri, çiftlerin zevkine ve isteklerine göre hazırlanmaktadır. Alanında deneyimli bir kadro ile gerçekleştirilen hazırlık aşamasının haricinde, organizasyon boyunca bir ekip teknede bulunmakta ve hizmete devam etmektedir.

Düğün organizasyonu fiyatları, çiftlerin düğünlerinden beklentilerine ve isteklerine göre şekillenmektedir. Birçok alternatifi bulunan bu organizasyon, her bütçeye uygun olarak tasarlanabilmektedir. Süslemeden müzik seçimine kadar tamamen çiftlerin zevkine bağlı kalarak bir fiyatlandırma çalışması yapılmaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.