istanbul teknede yemekli dugun eglencesi

İstanbul Teknede Yemekli Düğün Eğlencesi

Özellikle denize aşık çiftlerin, en özel günlerinde tercih ettiği İstanbul Teknede Yemekli Düğün Eğlencesi, yaz düğünlerinin vazgeçilmez organizasyonları arasında yer almaktadır. Denize sıfır düğün organizasyonları arasında yer alan bu seçenek, klasik düğün mekanlarına alternatif olarak sunulmaktadır.

Gökyüzünde en özel gecenize eşlik eden yıldızlar, boğazın serin suları ve İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde gerçekleşen tekne düğünleri, nikah merasiminden sonra gerçekleşen en eğlenceli organizasyonlar arasında yer almaktadır. Bu organizasyonları içeriği çiftlerin bütçelerine ve zevklerine uygun şekilde düzenlenmektedir. Yemekli ve yemeksiz seçenekleri bulunan tekne düğünleri, süsleme ve orkestra alternatiflerinde de çiftlere geniş seçenekler sunmaktadır.

İstanbul Teknede Yemekli Düğün Eğlencesi Fiyatları

İstanbul teknede yemekli düğün eğlencesi fiyatları, çiftlerin menü seçimine göre belirlenmektedir. Farklı menü seçenekleri sunan organizasyon firması, tekne düğünü gerçekleştirmek isteyen tüm çiftlerin bütçelerine uygun organizasyon düzenlemeleri yapabilmektedir. Bu organizasyonlarda, menü seçeneklerinin yanı sıra, süsleme seçenekleri, orkestra seçeneği gibi kriterler de dikkate alınmaktadır.

Yemekli ve yemeksiz tekne düğünlerinde, fiyat farklı bulunmaktadır. Bir diğer yandan, davetiye, nikah şekeri ve pasta seçimi de organizasyon fiyatında değişim yaratan kriterler arasındadır. Her bir firmanın düğün sezonu boyunca en az 150 tekne düğünü gerçekleştirdiği göz önünde bulundurulduğunda, bu organizasyona karar veren çiftlerin, kararını önceden vermesi ve organizasyonu sezona yakın zamana bırakmaması tavsiye edilmektedir.

Nikah Sonrası Yemekli Eğlence

Günümüzde salon ve kır düğünleri kadar, nikah sonrası yemekli eğlenceler de çiftler tarafından tercih edilmektedir. Kış aylarında evlenen çiftler bu eğlenceleri restoranlarda tercih ederken, yaz aylarında İstanbul teknede yemekli düğün eğlencesi organizasyonları şehrin en çok tercih edilen organizasyonları arasında yer almaktadır.

Bu eğlence organizasyonu genellikle daha yakın çevre ile gerçekleştirilmektedir. Kişi sayısı büyük düğün organizasyonlarına göre daha az olan bu eğlence, gündüz nikah kıyılmasından sonra akşam teknede eğlence şeklinde programlanmaktadır. Çiftin aylar öncesinden karar verdiği menü ve süslemeler doğrultusunda gerçekleştirilen organizasyonda, deneyimli bir ekip gece boyunca hizmet sunmaya devam etmektedir. Alkollü ve alkolsüz içecek seçenekleri sunulan bu organizasyonlardan bütçenize uygun seçenekleri tercih ederek, en özel gününüzü unutulmaz bir anıya dönüştürebilirsiniz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.