Kahvaltı Turları

kahvalti turlari img

Farklı bir güne başlamak ve gemi turu yaparak boğazın nefis havası ile nefes almak isteyenler için özel organizasyonlarımızı size ulaştırmaya devam ediyoruz. İstanbul’un eşsiz mimarisi ile tanışmak, camileri yakından izlemek, tarihi yalıları ve sarayları keşfetmek adına kahvaltı turları için sizi de aramızda görmek istiyoruz. Boğaz manzarasına bizim penceremizden bakmak isteyenler için sizlere özel hazırlamış olduğumuz en leziz menülerimizle sizleri de aramızda görmek istiyoruz. Özenle seçilmiş kahvaltı lezzetleri ile boğaz manzarasını birleştirerek kahvaltı sofranıza ayrıcalık katıyoruz. Açık büfe kahvaltılar, yöresel lezzetler, birbirinden özel tatların deniz manzarası ile buluştuğu bir organizasyonda sizlere muhteşem bir gün yaşatıyoruz.

Boğazda Kahvaltı Turları

Yepyeni bir sabaha birbirinden özel menüler ile hazırlanmış kahvaltı turları ile başlamaya ne dersiniz?

Enfes boğaz havası eşliğinde İstanbul’un tarihi güzelliklerini yeniden keşfederek en özel anları sizlere yaşatıyoruz. Birbirinden Özel hazırlanmış kahvaltı menülerinde, yeni tanışmalar ve pekişen dostluklar edinmek için bu enfes birlikteliğin içinde mutlaka yerinizi almalısınız. Açık büfe kahvaltı, serpme kahvaltı, peynir ve tatlı çeşitleri, klasik kahvaltı türleri, yöresel lezzetler gibi aşina olduğunu ancak profesyonel eller ile hazırlanan lezzetler ile sizleri buluşturmaya devam ediyoruz.

Teknede Boğaz Turu Eşliğinde Kahvaltı

Yenilikçi gezi organizasyonlarında sizlere ilkleri yaşatmaya devam ediyoruz. Klasikleşmişin dışına çıkarak sizlere özel bir kahvaltı sofrası hazırlıyoruz. Yeni günde birbirinden özel lezzetleri kahvaltı turları eğlencesi ile tamamlıyoruz. Hem Boğaz keyfini yaşayacağınız hem de şehrin stresinden arınacağınız bir güne ne dersiniz? En özenli sofralar ve en profesyonel ekibimiz ile seçimlerinizi o güne özel taçlandırmaya devam ediyoruz. En şık sunum çeşitlerimiz, kaliteli menü seçimimiz ile sizlere doyumsuz bir gezi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Dilerseniz açık büfe kahvaltınızı kendiniz seçiyorsunuz. Diğer bir seçenek ise kahvaltınız sizin talep ettiğiniz şekilde masanıza kadar geliyor. Sıcak ve soğuk içecek türleri, omlet ve kavurma çeşitleri, sebze ve birbirinden özel menü alternatifleri ile gününüze özellik katmak için hizmetlerimize devam ediyoruz.