Kına Organizasyonları

sunnet kina organizasyonlari img

Geleneksel adetlerimizden biri olan kına gecesi, gecenin harika geçmesini sağlamak amacıyla genç kızların en ince detayına kadar bizzat ilgilendiği bir davet ve kutlamadır. Evlenecek çiftler için düğün kadar önem taşıyan kına gecesi, özel ve anlamlı olmalıdır.

Çoğu zaman kadınlar arasında yapılan bir parti olarak kutlandığından dolayı rahatça eğlenmek, kız kıza mükemmel müzikler eşliğinde oynarken bir yandan da manzaranın keyfini sürmek için tüm detaylar buna göre düşünülür.

Teknede Kına Organizasyonları

Salonda tertip edilen kına gecelerinin hareketli ve eğlenceli geçmesi arzulanarak organizasyon şirketleri ile işbirliği içerisinde olsa da, İstanbul’un eşsiz manzarası ile keyifli bir organizasyon hizmetinden yararlanarak arkanızda unutulmayacak bir anı bırakabilirsiniz.

Bu özel ve anlamlı gecenizde boğazın ortasında, İstanbul’un görkemli yalılarını, eşsiz güzellikteki camilerini ve saraylarını seyrederek müziğin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz.  Teknede kına organizasyonları  arasında sizi diğerlerinden ayıracak olan büyük bir fark da, bu gecenizi belgeleyecek olan fotoğraflarınızın her karesinde İstanbul’un eşsiz manzarasının da size eşlik edecek olmasıdır.

Teknede kına organizasyonları  nede kına gecesinin yalnızca yaz mevsiminde olabileceği düşüncesi ile tek seçiminizin salon olduğunu düşünüyorsanız, firmamıza ait teknelerimizin kapalı alanlarının da olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu özel gününüzde misafirlerinize seçtiğiniz menüye göre aperatif ikramlar ya da yemek servislerinde bulunuyoruz.  Teknede kına organizasyonları çoğunlukla 3 4 saat aralığında sürmekte olup şirketimiz ile bu konuyu detaylı olarak görüşüp ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz masa ve sandalyeleriniz gecenizin önemine binaen seçeceğiniz renkte özenle süslenir. Kendi seçtiğiniz özel bir konseptle tekneyi kendiniz süslemek isterseniz de bunu firmamızla görüşüp konuşabilirsiniz.

Kusursuz Kına Organizasyonları ile Fark Yaratın

Çiftlerimiz davetli sayısını, kına organizasyonunun yapılacağı tarihi ve hangi konseptte yapmak istediklerini, karşılama, canlı müzik, DJ performansı, yiyecek-içecek ikramı, servis gibi detayları firmamızla detaylı olarak görüşebilirler.

Boğazda masmavi denizin ortasındayken tekneden yükselen müzik sesleri ile eğlenebileceğiniz harika bir organizasyonla özel günlerinizi daha da anlamlı ve unutulmaz kılmak için sizleri firmamızla iletişime geçmeye davet ediyoruz.