Kokteyl Gezileri

kokteyl gezileri img

Kokteyl gezileri içerikleri açısından yaşamın dahilinde olan ve en önemli günü unutulmaz kılmak adına yapılan çalışmalardır. A dan Z ye tüm detayların aksamadan planlı uygulanması için de kuşkusuz profesyonel bir firma çalışmak her zaman için kurtarıcı yöndür. Biz birçok etkinlikleri kapsayan bir organizasyon firmasıyız. Amacımız sizin için özel her günde biz de imzamızı atarak el ele ve keyifle günü tamamlamaktır.

Kokteyl gezileri günümüze kadar otel ve benzeri yerlerde yapıldığında çoğu kesim tarafından kapalı ortam söz konusu olduğundan sıkıcı bir hal almaktaydı. Ama artık organizasyon şirketleri olarak sizlere en güzel, en renkli ve gününüzü önemli kılmak adına yaptığımız çalışmalarda teknede bile gerçekleştirmekteyiz. Bu farklılık gerek konuklarınız gerek sizler için unutulmaz anlar yaşanmasında etkili olmaktadır. Gezi esnasında hem kokteyl amacı bir yandan giderilirken diğer yandan da etrafında görülmeye değer mekânları ya da alanları birebir görülmesi keyif verici olacaktır.

Teknede Kokteyl Organizasyonları

Kokteyl verilecek alanda her şeyden önce düzenlemeler ve beraberinde süslemeler son derece önemlidir. Süsleme söz konusu olduğunda kokteylin içeriği ve kuşkusuz ve kokteyl sahibinin talebi ile orantılı olarak sürdürülür. Kullanılan çiçekler, tülle süslemeler gibi detaylar ile kokteyl salonları hareketli hale getirilir.

Boğazda Kokteyl Gezileri

Her kokteylde mutlaka davetlileri karşılayacak bir personel görevlendirilir. Bu personel konusunda uzman ve eğitimli olmalıdır. İkram ve servislerde kesinlikle sistemden dışarı çıkmamalı, davetliler en güzel şekilde ağırlanmalıdır.

Kokteyl ikramları genelde soğuk sıcak atıştırmalıklar ve ara sıcaklardan oluşturulur. Bu ufak çapta hazırlıklarla konukların gerek açlığını bastırma gerekse yapılan lezzetli sunumlarla ağırlanmanın en üst düzeyde olması sağlanır. Kokteyl organizasyonlarında ihtiyaç duyulan her detay profesyonel ekibimizce hazırlanıp karşılanır. Bu tür organizasyonlar bir işletmede gerek toplantı gerek açılış bazında önem taşır. İşte biz bu noktada kokteyl gezileri ile misafirlerinize bırakacağınız imajın sağlam olması için deyim yerindeyse tetikteyiz. Bu tür organizasyonların her zaman ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve en iyi hizmeti sunmak adına çalışan bizler, zengin bir menü, konsepte uygun bir şıklık, profesyonel elemanlar ile çalışmaktayız.