Kongre Gezileri

kongre gezileri img

İstanbul’ da  düzenlenecek bir kongre gezisinde elbette ilk akla gelecek olan şehrin tarihi zenginlikleri olmalıdır. Bunlar yüzlerce yıllık İstanbul’un muhteşem yalıları,   haşmetli camileri ve eşsiz güzellikte mimari sanat eserleri  olan saraylarıdır.  Araç kullanarak  bu güzellikleri tanıtmak mümkün olsa bile trafikte gereksiz zaman kaybetmek,  bu yerlerden alınacak keyifli anları daraltacaktır. Güzel bir tekne turu ile iki kıtayı birleştiren İstanbul’ un  incisi Boğaz’ı görmek mümkün iken aynı zamanda muhteşem güzellikte Boğaz’a kıyısı olan zarif İstanbul yalılarını,   erguvan ağaçlarını aynı zamanda tarihi cami ve sarayları da görmek mümkün olmaktadır.   Kongre gezileri için yapılması düşünülen   tekne turu gezilerinde  kurumsal bir firma olarak işletmemizi tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

Teknede Kongre Gezileri

İş yemekleri ve kongre gezileri düzenlenirken, özellikle İstanbul dışından gelen misafirleri ağırlamak için uygun teknik koşulları sağlayacak bir toplantı salonuna ihtiyaç duyulurken, aynı zamanda  çevreyi tanıtacak güzel bir tur organizasyonuna da ihtiyaç duyulmaktadır.

Kongre Organizasyonu

Kongre gezileri düzenlenirken,  deniz turu yapılması düşünülmüşse hizmet alınacak teknenin bazı özelliklere sahip olması beklenmelidir. Firmamız bu konuda her detayı eksiksiz olarak düşünmüştür.   Ses,    ışık ve görüntü konusunda her türlü teknik detaylar düşünülmüştür.   Büyük kapalı bir toplantı salonumuz bulunmaktadır. Konuklarınıza özel olarak hazırlanmış masa ve sandalyeler ile eşsiz Boğaz manzarasında en verimli toplantıları gerçekleştirirken,  sonrasında ise İstanbul’un  tanıtımını deniz yolu ile yapabilirsiniz. Boğaz turları için konusunda uzman ekibimizle hafızalardan çıkmayacak bir Boğaz Turu ile misafirleriniz için muhteşem bir kongre gezisi hazırlamış olursunuz.

Zengin yemek menümüz isteğiniz doğrultusunda çeşitlenebilecektir.   Ürünlerimiz günlük yapılan taze ürünlerdir. Gıda mevzuatına uygun hijyen koşulları ile hazırlanmaktadır. Teknemizin uzunluk ve genişliği bu kongre gezilerini yapabilecek ebattadır. Yüzme platformu,  kadın ve erkek misafirler için yeterli sayıda  WC,   jeneratör, yangın detektörü, yangın söndürme sistemi, ses ve ısı izolasyonu ile her türlü can güvenliğini sağlayacak ekipman mevcuttur.    Laminen parke,   maun mobilyalar ile misafirleriniz için  muhteşem anlar yaşatmanız için hizmet vermeye hazırız.