Özel Kutlamalar

ozel kutlamalar img

Özel kutlama ve en mutlu anlarınızı, hayata ilk atılan adım ve yakınlarla yapılan dost meclisi ve iş görüşmelerinizi  güzel İstanbul’un Boğaz manzarası eşliğinde, ışıl ışıl suların üstünde teknede kutlamak isteyenler için bize ulaşmanız yeterlidir. Tekne ebatları organizasyon için yeterli büyüklükte olup, sarsıntıya dayanıklı yapısı ile muhteşem anlar yaşatmaya hazırdır. Zengin menüsü,   özenle seçilmiş her organizasyon için farklı çeşitleri ile hizmet sunmaktadır. Kına organizasyonları, sünnet, düğün, iş toplantıları ve her türlü özel kutlamaları teknemizde gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Denizin ortasında türlü ışıklı gösteriler,   muhteşem led ışıkları ile sizin ve gelen yakınlarınızın hatırında kalacak büyülü anların mimarı olmak istiyoruz.  Yurtdışından ya da şehir dışından gelen misafirleriniz ve iş toplantılarınızda da İstanbul’un yalıları, muhteşem camileri, sarayları ile görsel bir İstanbul ziyafeti sunmak isterseniz bizi aramanız yeterli. İstekleriniz ve tecrübelerimiz doğrultusunda en uygun organizasyonu birlikte oluşturabiliriz.

Tekne Turu İle Özel Kutlamalar

Özel kutlamalar ve davetlerinizde seneler boyunca unutulmayacak anlar için hizmet vermekteyiz. En özel kutlamalar ve en çarpıcı muhteşem organizasyonlarla yanınızdayız. İstanbul’un eşsiz manzarası,   yalıları,  muhteşem saraylarını en özel kutlamalarınızda bu büyülü atmosferi de katmak isteyenler için hizmet vermeye hazırız.

Teknede Muhteşem Özel Kutlamalar

Teknemiz özel kutlamalara uygun özellikte olup, profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle sizi mutlu edecek anları birlikte inşa edebiliriz. Yemek seçeneklerini birlikte oluşturabilir, zengin menümüz ile eşsiz Boğaz manzarası eşliğinde muhteşem ziyafetler sunmanıza yardımcı olabiliriz.  Çok çeşitli menülerimiz özel günlere,  özel lezzet çeşitlerimiz mevcuttur. İftar menüsü, set menü,   balık menüsü,  kırmızı et menüsü, VIP menü, kahvaltı menüsü gibi farklı menüler günlük ve taze ürün çeşitliliği ile güvenle ve özenle hazırlanmış sofralarda sizleri ve değerli misafirlerinizi ağırlamaya hazırız. Teknemiz kırk iki metre uzunluğunda ve on metre genişliğinde olup,  klimalı ve özel güvenlikli yapısı ile her türlü  muhteşem organizasyonlarda yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.