TEKLİF İSTE
Bizimle İletişime Geçinx

Hizmetlerimiz

photo
Düğünlerinizi yemekli olarak boğazın en kaliteli gemisinde organize ederek sıradan düğün eğlencelerinin çok daha ötesinde heyecanlar yaşamak ve yaşatmak istemez misiniz?
DETAYLAR
photo
İstanbul’un yer altı zenginliklerinden başlayarak, tabanından semalarına uzanan muhteşem manzarasını aynı açıdan görüm. Her iki yakasının birbirini tamamlayan güzelliğine aynı anda varmanın en kestirme yolu olan Boğaz turları.
DETAYLAR
photo
Sünnet ve kına gecesi boğazın esintisiyle yaşanıyor. Birbirinden güzel sünnet ve kına organizasyonları Beyaz Martı’da. Hem boğaz turu, hem hayata yeni bir adım hem de düzel bir İstanbul gezmesi sünnet ve kına gecesi organizasyonlarımızda.
DETAYLAR
photo
Özel kutlamalar için 17 farklı menü seçeneği bulunan yemek ve davet organizasyonları. Misafirlerinize en güzel Boğaz’da akşam yemeği zamanı yaşatın. İstanbul’un en güzel yerlerini birbirinden lezzetli yemek yerken dolaşın.
DETAYLAR
photo
Şirketinizin geleceğinizi bayiilerin verimliliğini artıracağınız toplantılar Beyaz Martı’da. Büyük şirketlerin genel değerlendirme, sunum ve gelecek planlaması için Boğaz’dan daha uygun bir yer olabilir mi? Geleceğinize Boğaz eşliğinde karar verin.
DETAYLAR
photo
Yeniliklere Beyaz Martı ile açılın. Boğaz’ın en donanımlı gemisiyle, yemekli yemeksiz, kokteyl düzeninde ve daha pek çok seçenekten faydalanın. Ürün lansmanı Boğaz’ın mükemmel havasında etkisini katlasın.
DETAYLAR
photo
Pazar gününü dopdolu geçirmeye hazırlanın. Kahvaltının zamansızlığını Boğaz’ın en güzel mekânında yaşayın. Hem boğaz turu hem sonu gelmez Pazar brunch keyfi aynı anda Beyaz Martı’da. Zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz.
DETAYLAR
photo
Hayal gücünüzü çalıştırıp, yaratıcı fikilerinizi boğaz turu eşliğinde ortaya çıkarın. Beyaz Martı’da konferans salonu konforunda iş toplantıları düzenleyin. Yemekli yemeksiz, aralarda çay&kahve servislerinin yapıldığı boğaz turu ile iş toplantısı keyfi.
DETAYLAR
photo
İstanbul ile Adalar arasında bir köprü. Ada turları için kalabalıktan uzak durun ve kendinizi Beyaz Martı’nın kanatlarına bırakın. Boğaz sefası yaparak ada turunun keyfini çıkarın. Dilediğiniz yerde mola verin ve manzaranın hakimi olun.
DETAYLAR
photo
Boğaz’ın tadına doyum olmaz. Hiç kimse boğaz sofrasından doymuş olarak kalkmaz. Beyaz Martı’nın zengin kahvaltısına buyurun. “Omletimi Ortaköy’e bakarken, çayımı adalardan geçerken içmek istiyorum” keyfine bekleriz.
DETAYLAR
photo
Herhangi bir isim koymadan sadece kutlama yapmak isteyenler. Boğaz’da doğum günü, mezuniyet, after party ve dilediğiniz farklı etkinlikler için birden çok menü seçeneği sunalım. Kutlamanızın adını birlikte koyalım.
DETAYLAR
photo
Ramazan bereketini birlikte yaşayalım. Ramazan coşkusunu boğaz turu eşliğinde, açık havanın serinletici etkisinde karşılayalım. Zengin menü, kusursuz servis ile sağduyunun, hoşgörünün, tevazuunun ruhunu içimizden çıkarmayalım.
DETAYLAR
photo
Resmi Kurumları, devlet büyüklerini ve bürokrasinin önemli simalarını hizmette kusur etmeden karşılıyoruz. Türk Loydu ve TÜRSAB üyeliği bulunan Beyaz Martı, İstanbul Boğazı’nın en donanımlu gezi teknesi olarak kongre gezilerini başarıyla yürütmektedir.
DETAYLAR
photo
İstanbul Boğazı’nda yaşanan her akşam galadır. Boğaz’ın her manzarası birbirinden farklı ve anlamlıdır. Gösteri dünyasının önemli etkinlikleri olan gala yemekleri için farklı menü ve konsept seçenekleriyle hizmetinizdeyiz.
DETAYLAR
photo
Ayağınıza gelen otel konforu. Beyaz Martı loca dizaynı bulunan geniş açık alanı, ek iki terası, barı, ses sistemi ve ışık düzenekleri ve yüzme platformuyla en lüks tatil köyü imkânlarını ayağınıza getiriyor. Boğaz’daki en güzel yüzme turları Beyaz Martı’da.
DETAYLAR