Sünnet Organizasyon

sunnet organizasyon

Çocuğunuzun bu özel gününde unutulmaz bir organizasyon yapmayı planlıyorsanız, sünnet organizasyon için size sunduğumuz boğaz turunu değerlendirebilirsiniz.. Teknede sünnet düğünü günümüzde ailelerin ilk seçenekleri arasında yer alıyor. Misafirlerinize ve çocuğunuza unutulmaz anılar bırakmayı düşündüğünüz de siz de deniz manzarası ile sunulan bu hizmetleri tercih edebilirsiniz.  Tekne kapasitesi birçok ihtiyacınızı giderme özelliğine sahip olup tekneyle gece karanlığında şehrin ışıkları ile manzaranın tadını çıkararak misafirlerinizle birlikte unutulmaz vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca düzenlenecek olan boğaz turu ile İstanbul manzarasının keyfini de çıkarabilirsiniz. Gökyüzüne doğru uzanan minareleri, sarayları ve özelliklede tarihi dokuya sahip yalıları sizleri çok etkileyecektir.

Profesyonel Sünnet Organizasyonları

Çeşitli organizasyonlarınızı rahatlıkla yapmanıza olanak sunan tekne, 42 metre uzunluğun da olup, 10 metre genişliğindedir.

Bu özellikleri sayesinde çeşitli organizasyonlarınızı rahatlıkla yapabilir, rahat ve konforlu bir organizasyon için hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Mutfak katından tutun da tuvalet alanlarına kadar birinci sınıf hizmet kalitesi ile modern teknede sünnet organizasyon fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bay – bayan, tuvaletleri, kapalı restoranı, bar ve dj kabin alanı, gelin damat köşkü, organizasyon alanları ile tekne birçok ihtiyaca yönelik dizayn edilerek misafirlerimizin kullanımına sunuluyor. Günümüzde birçok kişinin tercih ettiği hizmetler, modern tekne tasarımıyla misafirlerimize sunulmaktadır. Çocuğunuzun erkekliğe adım attığı bu günü unutulmaz kılmak istediğinizde sizde sünnet organizasyon planlarınızda teknemizi tercih ederek mükemmel vakit geçirebilir ve çeşitli anıları teknemizde biriktirebilirsiniz. Boğaz turu sırasında her detayı görmeniz sağlanır. Ayrıca alanında uzman kadro size yardımcı olarak sorunlarınızı da en kısa sürede çözer.

Güvenilir Ve Kaliteli Tekne Sünnet Organizasyonları

Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler birinci sınıf kalitede sunulmakta olup, avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere ulaştırılıyor. Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde web sitemiz üzerinden teknemizde gerçekleştirebileceğiniz çeşitli organizasyonlar için birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Teknede organizasyon alanından tutunda teras alanına kadar birçok bilgiye ulaşarak organizasyon planlarınızda güvenle teknemizi tercih edebilirsiniz. Boğaz turunu manzarası sizi oldukça etkileyecek ve yaptığınız organizasyona da etki ederek kaliteli bir şekilde geçmesine olanak sağlayacaktır. Misafirlerinizi boğaz turunun eşsiz manzarasını hediye olarak sunabilir ve onlara unutamayacakları bir gün yaşatabilirsiniz.