Boğaz Turları

bogaz turlari img

İstanbul’da gerçekleştirilebilecek en büyüleyici ve keyifli aktivitelerden biri yemekli boğaz turu olmaktadır. İstanbul’da yaşayan ya da şehri ziyarete gelen kişilerin hepsinin en az bir kez mutlaka deneyimlemesinin tavsiye edildiği bu organizasyonlar, hem göze hem de damağa hitap etmekte ve eşsiz bir deneyim sunmaktadır.

İstanbul’un dünyaca üne sahip büyülü atmosferinin en güzel noktasında yani boğazda yaşamak, şehrin tüm doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi yalılarını görmek ve bu sırada eşsiz lezzetlerin tadına bakmak herkes için farklı ve hoş bir deneyim olacak.

Beyaz Martı Davet ve Organizasyon zengin menüsü ile boğaz turu alternatifleri sunmaktadır. Yemekli organizasyonlarımız, sizin istediğiniz saatte başlamakta ve sadece size özel olarak organize edilmektedir. Seçeceğiniz menü ile misafirlerinize hem muhteşem lezzetler hem de eşsiz bir manzara sunacaksınız.

Yemekli Boğaz Turu Seçenekleri

Yemekli boğaz turu organizasyonlarında, seçeceğiniz menüler, organizasyon gemimizin profesyonel mutfağında, alanında uzman aşçı ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Sunumlarımız ise yine profesyonel hizmet ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Davetinize özel olarak dekore edilmiş şık masalarımızda konuklarınızı ağırlayacaksınız. Özel kutlamalarınızı, iş yemeklerinizi, aile toplantılarınızı, romantik akşam yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz davet gemimizde kusursuz bir yemek organizasyonu yaşayacaksınız.

Günün ya da gecenin anlamına göre farklı konseptlerde dekore edilecek olan davet gemimizde sizi ve sevdiklerinizi ağırlarken, kusursuz olmak ve sizleri memnun etmek en büyük hedefimiz olmaktadır.

 Tekne ile Boğaz Turu

İstanbul Boğazı’nda seçkin misafirleriniz ya da sevdikleriniz için unutulmaz bir tekne turu düzenleyebilirsiniz. Sevdiklerinize ve misafirlerinize dünyanın en güzel manzaralarından birinde birbirinden lezzetli yemekler sunduğunuzda, bu anlar, hem onların hem de sizin için özel kalacaktır. Boğaz manzarasında eşsiz fotoğrafların içerisinde sevdiklerinizle birlikte yer alabilir, herkesin görmek isteyeceği bu manzarayı sevdiklerinize yaşatabilirsiniz. Tarihi köşk ve yalıların, boğazın masmavi sularının doyum olmaz manzarasına karşı geçireceğiniz saatler, deneyimli kadromuz tarafından kusursuz bir organizasyona dönüşmektedir.

Şehrin stresinden, trafiğinden uzaklaşabilir, Marmara Denizi’nin en güzel noktasında, şehrin tadına varma şansı yakalayabilirsiniz. Dilediğiniz sayıda davetliyi ağırlayabilecek kapasitedeki donanımlı davet gemimizde yemekli boğaz turu yapabilirsiniz. İstanbul’a kıyılarından değil, denizden tanık olmak, tüm güzelliklerini aynı anda görmek ve enfes yemeklerin tadına bakmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Hem eğlenceye, hem manzaraya hem de enfes yemeklere uzman organizasyon ekibimizle ulaşabilirsiniz.

Yemekli Boğaz Turu Organizasyonlarıbeyaz marti gemisi 62 400x266

Beyaz Martı Davet ve Organizasyon Gemisi’nin düzenlediği yemekli boğaz turu organizasyonları, müşteri odaklıdır. Şirket yemekleri, düğün yemekleri, aile toplantıları, doğum günü kutlamaları, yıl dönümü kutlamaları, nikah sonrası yemek organizasyonları, teknede evlilik teklifi gibi özel anlarınızı uzman kadromuzun deneyimi ile yaşayabilirsiniz.

Bu özel günlerin yanı sıra, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler de bu organizasyonlar arasında yer almaktadır. Sevdiklerinizle ya da misafirlerinizle birlikte gerçekleştirmek istediğiniz tüm yemekli organizasyonlarınızda hizmetinizdeyiz.

Boğaz Turlarımız Hakkında Bilgiler

Yemekli boğaz turu organizasyonlarımız, müşterilerimizin taleplerine göre düzenlenmektedir. Yapılacak olan organizasyonun konseptine uygun olarak gemimiz düzenlenmektedir. Bu organizasyonun standart hizmetleri bulunmaktadır. Ancak misafirlerimizin önceden belirteceği farklı talepler de değerlendirilmekte ve farklı hizmetler sunulmaktadır.

Yemekli tekne turu hizmetimiz genellikle 4 saat sürmektedir. Ancak misafirlerimizin talepleri doğrultusunda bu süre uzatılabilmektedir. Akşam yemekli turlar 19.00 ve 20.00 saatleri arasında başlamaktadır. Gündüz ise dilenen saatte turlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonlarda, teknenin hareket saatine müşterilerimiz karar verir. Organizasyon fiyatları ise, katılımcı sayısına ve menü seçeneklerine göre belirlenmektedir. Işık, ses ve müzik sistemi bulunan organizasyon gemimizde dilerseniz yemek eşliğinde canlı müzik hizmeti de sunulmaktadır.