Yüzme Turları

yüzme turlari img

Yoğun iş temposundan kurtulup, güzel bir tatil yapmaya fırsatınız yoksa yüzme turları ile güzel ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. İstanbul, dünyanın ve ülkemizin en önemli şehirlerinden biridir. Şehirde birçok güzelliği bir arada bulabilirsiniz. Farklı medeniyetliklere ev sahipliği yapmış İstanbul, Avrupa ve Anadolu kıtalarını birbirine bağlayan önemli noktalardan biri olarak dikkat çekiyor. Boğaz kıyıları boyunca onlarca farklı mimari güzellikleri bulacağınız İstanbul boğazı, yüzme turları, düzenlemek isteyenler için en ideal adreslerden biridir. İş yoğunluğundan sıyrılıp kendinize vakit ayırmak istediğinizde arkadaşlarınızla ya da çalışanlarınızla birlikte yüzme tur organizasyonlarını tercih ederek boğazda bu keyfi sizde yaşayabilirsiniz.

Boğazda Yüzme Turu

Yüzyıllardır farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış İstanbul, boğaz turları ve organizasyonları ile çeşitli alternatifler sunuyor.

Tekne turları ile gerçekleştirilen yüzme konsepti, Karadeniz kıyılarından tutunda ada kıyılarına kadar birçok noktada organize edilmektedir. İstanbul’un kalabalığından sıyrılıp sizde sesiz ve çok az tercih edilen kıyı ve noktalarda yüzme tur organizasyonlarından yararlanabilirsiniz. Bir yandan tekne ile deniz sularında yavaşça ilerlerken, bir yandan da mimari ve doğal güzellikleri izleyerek farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bunaltan sıcaklar geldiğinde bir günlük bile olsa kaçamak yapmak isterseniz, yüzme turları tam size göre. Hafta içi ya da hafta sonu yüzme turları organizasyonlarında sizde hizmetlerimizi tercih ederek tekne turları ile farklı bir gün geçirebilirsiniz.

İstanbul Tekne Turu

Kurumsal hizmet kalitemizden taviz vermeden gerçekleştirdiğimiz, yüzme turları misafirlerimizin istekleri doğrultusunda organize edilmektedir. Sıcak yaz günlerinde bir günlük kaçamak yapmak isteyenler için, İstanbul boğazında yüzme turu organizasyonlarında sizde hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Yatların ve teknelerimizin tamamı beklentinizi karşılayacak özelliklere sahip olup, modern tasarım ve konsepti ile kendinize vakit ayırarak güzel bir gün geçirme fırsatından yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için sizde Avrupa ve Anadolu yakasını birleştiren İstanbul boğazında tarihi yalıları, camileri, doğal güzellikleri izleyerek güzel bir gün geçirmek isterseniz, hizmetlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz.